O nás

MYNAME WEAR je značkou oblečení pro trénink i volný čas, která vznikla, aby se přiblížila jistému způsobu myšlení. Účelem totiž nebylo vytvořit další značku na cvičení. Naopak, v životě toho existuje mnohem víc, co si zaslouží Tvoji vytrvalost. Můžeme tu dlouze rozebírat jakýkoliv směr, v každém bodu bychom měli pomýšlet na to být komplexními. 

ABOUTMYNAMEWEAR

Kvalitní a pohodlný materiál, jeho zpracování v ČR, to vše je pro nás sice důležité, ale jedná se jen o jeden z několika mezikroků, kterými dnes utváříme jakousi formu komunity lidí. Komunity lidí, kteří jsou uvnitř naladěni k tomu žít pozitivní a plnohodnotný život, v němž překonávají pád při každé překážce, za níž pokaždé dovedou spatřit a znovu prožít díl vlastního úspěchu a pocitu radosti z toho, kým se stali.

TIEPEKLEGÍNY-2

Vedle klasické MYNAME WEAR kolekce má značka i speciální kolekci. Tato kolekce je unikátní svým smyslem i svou myšlenkou. Představitelem takové kolekce je skvělý člověk, kulturista a trenér Petr Bui, který každoročně připravuje na závody jedny z nejúspěšnějších bikini fitness závodnic v Česku. Petrovo pozitivně inspirující filosofie by se dala sepsat do celé knihy, kterou by na titulní obálce vystihlo jeho vlastní heslo: „Věřím v neMOŽNÉ.“

fittiepekifbb_1

Chceme, abyste si všichni uvědomili, že máte hodnotu, že pro svůj život znamenáte mnoho. Na takovou hodnotu nikdy nezapomínejte. Ať už se rozhodnete vydat na jakoukoli cestu, dejte této cestě pokaždé předem jasný závěr.

VALUE 

 

 

#TOHLESPOJUJE 

 DOSÁHNI SVÉHO JEDINEČNÉHO PŘÍSTUPU.

 

 

 Zavolej nám, nebo napiš:

+420 605 117 797
info@myname-wear.comAdresa sídla:

Horolezecká 919/13

102 00  Praha 10 - Hostivař 
 
Poznámka:
V MYNAME-WEAR.COM nevyužíváme veřejnou provozovnu s otevírací dobou. 
Adresa sídla je pouze korespondenční adresou.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz