Doprava a platba

Ceník pro ČR

Zásilkovna.cz

55,- Kč

Je pro mnoho z nás praktickou možností pro zvolení přepravy zakoupeného zboží. Zásilkovna má po celém Česku i Slovensku tisíce poboček v podobě nejrůznějších prodejen, podniků, popřípadě úložných boxů. Míst je tedy na výběr opravdu nemálo, jedno z nich může být třeba i na konci Tvojí ulice, nebo ve Tvojí oblíbené prodejně. Záleží jen na Tobě, jaké místo z mnoha možných si vybereš. Na Tebou zvolené výdejní místo kurýr balíček přiveze, následně si jej budeš moci vyzvednout. 

Jak to probíhá?
V druhém kroku košíku si po kliknutí na možnost Zásilkovna (pobočky Z-Point) vybereš pobočku, která Ti bude vyhovovat.  My následně každý všední den předáme balíček Zásilkovně, která Tě bude o pohybu balíčku informovat formou sms a e-mailem. Jakmile Ti přijde sms a e-mail s potvrzením, že je balíček připraven k vyzvednutí, přijdeš na danou pobočku a po předložení hesla z Tvojí potvrzovací zprávy, dostaneš svůj balíček. 

U nás platí, že pokud objednáš zboží v celkové hodnotě nad 2 000,- Kč, máš dopravu zdarma a to jak v případě DPD, tak i Zásilkovny. DPD

119,- Kč

Doba doručení prostřednictvím DPD bývá standardně do 3 dnů od přijetí objednávky. Cena za DPD doručení zboží je u nás vždy 119,- Kč. Pokud však Tvoje objednávka překročí 2 000,- Kč, máš dopravu až k Tobě zdarma a to jak v případě volby DPD, tak i Zásilkovny. 


 

Jaké mám možnosti platby? 

  • Dobírka: Zásilku uhradíš pohodlně dopravci až při jejím převzetí na Tebou zadané adrese. V okamžiku odeslání zásilky Ti fakturu zašleme e-mailem. Kupní cena je v případě dobírky splatná při převzetí zboží. Standardní cena za platbu ve formě dobírky je při dopravě DPD 49,- Kč, v případě Zásilkovny 9,- Kč. Pakliže ale cenová výše Tvojí objednávky překročí 2 000,- Kč, znamená to pro Tebe vedle dopravy zdarma i dobírku zdarma. 

 

  • Platba bankovním převodem: Po dokončení objednávky Ti bude zaslán e-mail s údaji pro uskutečnění platby. Uvedenou částku zadej dle údajů v doručeném e-mailu ve prospěch účtu 123-3887770287/0100 (Komerční banka). Jakmile bude částka připsána na náš účet, zašleme Ti e-mailem fakturu a objednávku předáme k přepravě. Tato volba platby je zdarma.   
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz